Profesjonalna suszarka Keratin Therapy Pro Remington AC8000

Profesjonalna suszarka o mocy 2200 W,
Elementy z powłoką Advanced Keratin Ceramic,
Prawdziwie zimny nawiew,
Funkcja jonizacji,
Profesjonalny silnik AC o większej żywotności,
Dodatkowe akcesoria...

Prostownica do włosów Keratin Therapy Pro Remington S8590

Technologia Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic i ekskluzywny czujnik temperatury Heat Protection,
Wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniową regulacją temperatury,
Dłuższa konstrukcja płytek 110 mm,
Ruchome płytki...

Strzyżenie

PRODUKTY DO STRZYŻENIA ZAPROJEKTOWANE SPECJALNIE NA POTRZEBY NOWOCZESNYCH MĘŻCZYZN, STANOWIĄ WCIĄŻ POSZERZAJĄCĄ SIĘ KATEGORIĘ.

  Wiemy, że usuwanie włosów rosnących na ciele i twarzy staje się coraz ważniejsze dla nowoczesnego mężczyzny.

Nasz asortyment produktów do strzyżenia wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów, dlatego nasza oferta podzielona jest na grupy: Kids & Family, Performance, Excelence, Professionnel, High Precision i Acive. 

 

kidsandfamily

 

Oferta przeznaczona dla młodych rodzin z małymi dziećmi, a głównie młodych matek, które wolą samodzielnie obcinać włosy swoim dzieciom w domu, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze. Produkty te charakteryzują się wysoką ergonomicznością, łatwością użycia i bezpieczeństwem.

 

 

performance

 

Stworzone specjalnie dla mężczyzn poszukujących produktu dobrze zaprojektowanego, wysokiej jakości i w odpowiedniej cenie. Wszystkie produkty z tego asortymentu są łatwe w użyciu i mają ostrza pokryte tytanem. 

 

 

excellence

 

Ostrza ceramiczne są znane ze swojej ostrości i ta cecha została przez nas wykorzystana w tej grupie produktów, stworzonych specjalnie dla mężczyzn wymagających jakości i technologii najwyższej klasy.

 

 

professionnel

 

Asortyment stworzony z myślą o mężczyznach oczekujących najwyższej jakości i najnowszych rozwiązań technologicznych. Produkty z tej serii posiadają ostrza pokryte powłoką Diamond Like Carbon gwarantując profesjonalny efekt strzyżenia.

 

 

highprecision

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom mężczyzn, śledzących trendy w modzie, asortyment High Precision odnosi duże sukcesy na rynku. Łącząc nowoczesne wykonanie ze specjalnymi funkcjami, perfekcyjnie spełnia pragnienie uzyskania niepowtarzalnego, indywidualnego wyglądu w domu.

 

 

active

 

Aktywni ludzie uprawiający sport przykładają wyjątkową wagę do swojego wyglądu. Dobre samopoczucie, sport i zdrowe odżywianie są równie ważne jak funkcjonalność i styl. Asortyment Active firmy Remington oferuje idealne produkty pasujące do aktywnego trybu życia tej grupy odbiorców.