Strzyżenie

PRODUKTY DO STRZYŻENIA ZAPROJEKTOWANE SPECJALNIE NA POTRZEBY NOWOCZESNYCH MĘŻCZYZN, STANOWIĄ WCIĄŻ POSZERZAJĄCĄ SIĘ KATEGORIĘ.

  Wiemy, że usuwanie włosów rosnących na ciele i twarzy staje się coraz ważniejsze dla nowoczesnego mężczyzny.

Nasz asortyment produktów do strzyżenia wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów, dlatego nasza oferta podzielona jest na grupy: Kids & Family, Performance, Excelence, Professionnel, High Precision i Acive. 

 

kidsandfamily

 

Oferta przeznaczona dla młodych rodzin z małymi dziećmi, a głównie młodych matek, które wolą samodzielnie obcinać włosy swoim dzieciom w domu, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze. Produkty te charakteryzują się wysoką ergonomicznością, łatwością użycia i bezpieczeństwem.

 

 

performance

 

Stworzone specjalnie dla mężczyzn poszukujących produktu dobrze zaprojektowanego, wysokiej jakości i w odpowiedniej cenie. Wszystkie produkty z tego asortymentu są łatwe w użyciu i mają ostrza pokryte tytanem. 

 

 

excellence

 

Ostrza ceramiczne są znane ze swojej ostrości i ta cecha została przez nas wykorzystana w tej grupie produktów, stworzonych specjalnie dla mężczyzn wymagających jakości i technologii najwyższej klasy.

 

 

professionnel

 

Asortyment stworzony z myślą o mężczyznach oczekujących najwyższej jakości i najnowszych rozwiązań technologicznych. Produkty z tej serii posiadają ostrza pokryte powłoką Diamond Like Carbon gwarantując profesjonalny efekt strzyżenia.

 

 

highprecision

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom mężczyzn, śledzących trendy w modzie, asortyment High Precision odnosi duże sukcesy na rynku. Łącząc nowoczesne wykonanie ze specjalnymi funkcjami, perfekcyjnie spełnia pragnienie uzyskania niepowtarzalnego, indywidualnego wyglądu w domu.

 

 

active

 

Aktywni ludzie uprawiający sport przykładają wyjątkową wagę do swojego wyglądu. Dobre samopoczucie, sport i zdrowe odżywianie są równie ważne jak funkcjonalność i styl. Asortyment Active firmy Remington oferuje idealne produkty pasujące do aktywnego trybu życia tej grupy odbiorców.