Golarki damskie

GŁADKIE CIAŁO, JEST TYM CO DAJE KOBIETOM POCZUCIE PIĘKNA I WPRAWIA JE W DOBRY NASTRÓJ, TO CZĘŚĆ STYLU ŻYCIA.

Bogata oferta produktów Remington jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych kobiet, dostarczając im efektowne i bardzo funkcjonalne produkty, doskonałe zarówno w domu jak i w podróży.

Oferujemy trzy grupy produktów w zależności od potrzeb naszych konsumentek: 

 

expression

 

Te zabawne, ergonomiczne produkty zostały stworzone z myślą o młodych, znających najnowsze trendy w modzie, kobietach. Efektowne, bezpieczne, łatwe w użyciu a dla wygody zaopatrzone w baterie - i oczywiście w jednym z najmodniejszych ostatnio kolorów.

 

confidence

Te produkty są wspaniałym rozwiązaniem dla kobiet, które w komfortowych warunkach domowego zacisza chcą dokonywać zabiegów upiększających. Produkty z tej grupy, mają piękny wygląd a jednocześnie są bardzo skuteczne w usuwaniu zbędnego owłosienia z każdego miejsca na ciele, gwarantując idealną gładkość. Piękne, wysokiej jakości a do tego wygodne w użyciu.

 

perfection

 

Seria stworzona dla kobiet, które oczekują profesjonalnych produktów i perfekcyjnego rezultatu bez wychodzenia z domu. Te produkty łączą w sobie najnowszą technologię, która gwarantuje osiągnięcie profesjonalnego efektu w warunkach domowych, z dodatkowymi akcesoriami, które sprawiają, że trudno nie docenić zalet tych produktów. Każdy z nich posiada m.in. ładowarkę dla wygody użytkowania, rękawicę peelingującą dla jeszcze lepszego efektu oraz piękne opakowanie podróżne.