Sklep Remington arrow Grupy produktów
Grupy produktów Remington


Stylizacja włosów

NASZ CEL TO ROZWIJANIE NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII I TWORZENIE PRODUKTÓW, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE KOBIECE WŁOSY ZACHOWAJĄ NATURALNE PIĘKNO!!

  Bliska współpraca z profesjonalistami z salonów fryzjerskich i specjalistami od stylizacji włosów, pozwoliła firmie Remington na stworzenie asortymentu produktów, zapewniających najlepsze rozwiązania, dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb konsumentów. 

W kategorii produktów Remington do stylizacji włosów wyróżniamy cztery grupy:

hairessentials

 

Idealne dla osób poszukujących prostych, szybkich i dogodnych rozwiązań dla swoich włosów w rozsądnej cenie.

Czytaj całość…
 
Golarki damskie

GŁADKIE CIAŁO, JEST TYM CO DAJE KOBIETOM POCZUCIE PIĘKNA I WPRAWIA JE W DOBRY NASTRÓJ, TO CZĘŚĆ STYLU ŻYCIA.

Bogata oferta produktów Remington jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych kobiet, dostarczając im efektowne i bardzo funkcjonalne produkty, doskonałe zarówno w domu jak i w podróży.

Oferujemy trzy grupy produktów w zależności od potrzeb naszych konsumentek: 

 

expression

 

Te zabawne, ergonomiczne produkty zostały stworzone z myślą o młodych, znających najnowsze trendy w modzie, kobietach. Efektowne, bezpieczne, łatwe w użyciu a dla wygody zaopatrzone w baterie - i oczywiście w jednym z najmodniejszych ostatnio kolorów.

 

Czytaj całość…
 
Strzyżenie

PRODUKTY DO STRZYŻENIA ZAPROJEKTOWANE SPECJALNIE NA POTRZEBY NOWOCZESNYCH MĘŻCZYZN, STANOWIĄ WCIĄŻ POSZERZAJĄCĄ SIĘ KATEGORIĘ.

  Wiemy, że usuwanie włosów rosnących na ciele i twarzy staje się coraz ważniejsze dla nowoczesnego mężczyzny.

Nasz asortyment produktów do strzyżenia wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów, dlatego nasza oferta podzielona jest na grupy: Kids & Family, Performance, Excelence, Professionnel, High Precision i Acive. 

 

kidsandfamily

 

Oferta przeznaczona dla młodych rodzin z małymi dziećmi, a głównie młodych matek, które wolą samodzielnie obcinać włosy swoim dzieciom w domu, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze. Produkty te charakteryzują się wysoką ergonomicznością, łatwością użycia i bezpieczeństwem.

 

Czytaj całość…
 
Golarki męskie

GOLENIE NIGDY NIE BYŁO TAK PRZYJEMNE!

 Na początku było pragnienie by tworzyć lepiej. Koniec tej drogi to pewność, że stworzyliśmy coś wyjątkowego. designedbmw

Remington® prezentuje golarki nowej generacji. Wysoce innowacyjne, super wygodne i dzięki współpracy z firmą BMW Group DesignworksUSA - dopasowane wyglądem do wymagań nowoczesnych mężczyzn i ich stylu życia. W dzisiejszych czasach, najwyższa jakość musi iść w parze z oszałamiającym designem.